دانلود رایگان فونت دیما شکسته نستعلیق

دانلود رایگان فونت دیما شکسته نستعلیق

دانلود رایگان فونت دیما شکسته نستعلیق

فونت دیما شکسته برای ویندوز

بالاخره فرصتی به دست آمد و بخت یاری کرد و اولین نسخه از فونت آزاد دیما شکسته برای دوستان منتشر شد، این فونت کاملا آزاد بوده و کسی حق فروش انرا را ندارد ، اگر دوستان به کپی رایت احترام بگذارند ما هم دلگرم میشویم تا فونت را توسعه بدهیم. این فونت براساس نسخه اصلاح شده فونت نستعلیق طراحی شده و کاراکترهای فونت برای خط شکسته نستعلیق جایگزین شده اند ، این فونت کامل شکسته نستعلیق نبوده و فقط تعدادی کاراکتر شکسته به آن افزوده شده تا زیبایی آنرا دو چندان کند.

 

قلم شکسته نستعلیق دیما یک قلم باز متن با مالکیت معنوی و تجاری گروه نرم افزاری دیما می باشد ، تمامی حقوق این قلم برای گروه نرم افزاری دیما محفوظ است ، استفاده از این قلم به شرط رعایت قوانین رایگان است ، لطفا این قلم را به دوستان خود معرفی کنید تا همه بتوانند از این قلم رایگان استفاده کنند ، فروش این قلم به هر شکل و صورت غیر قانونی است و امری خلاف اخلاق و اعتقادات انسانی است.
حق تکثیر این قلم برای همه آزاد است و استفاده از این قلم در هر نرم افزار مجاز است ، فقط برای حمایت از ما و توسعه این قلم نام ما را در نرم افزار ذکر کنید تا ما نیز برای تولید نسخه های بعدی قلم دلگرم باشیم.

 

خصوصیات و ویژگی های فونت دیما شکسته

  1. نگارش بدون محدودیت و زیبای خط شکسته
  2. کشیدگی های زیبا
  3. افزوده شدن امکان کشیدگی حروف
  4. امکان استفاده در وب
  5. امکان استفاده در نسخه های جدید نرم افزارهای گرافیکی

 

 

حجم حدود 1 مگ
رمز tejiran.ir

 

 

رایگان – اضافه به سبد