آنالیز سئو سایت

در مقالات قبلی در مورد موضوعاتی هم چون الگوریتم جدید گوگل شهریور ماه و آموزش سئو on page و … صحبت کردیم. هم چنین در خصوص مواردی چون سئوی تضمینی سایت و سئو ارزان سایت که بسیاری از شرکت ها و افراد همراه با شعار سئو تضمینی سایت ارائه میدهند گفگتگو داشتیم که به این مهم دست یافتیم که این افراد تنها در پی فریب وبمستر ها هستند. پیشنهاد میکنم اگر مقالات سئو قبلی را مطالعه نکردید حتما یکبار مروری داشته باشید. در ادامه مطلب با اکسپرت سئو همراه باشید.

analyz

امروز در خدمت شما هستیم تا در مورد آنالیز سئو سایت صحبت کنیم و تعدادی لینک برای آنالیز رایگان سئو سایت خدمت تان معرفی کنیم. خب همانطور که میدانید بحث سئو امری است مهم در زمینه تجارت الکترونیک که بدون سئو و بهینه سازی نمیتوانید با سایت های رقبای خود رقابت کنید و در عرصه تجارت از بقیه پیشی بگیرید.

سئو سایت به طور منظم باید بررسی شود. چرا که ممکن است از لحاظ مختلف با توجه به تغییراتی که به طور خواسته یا ناخواسته روی سایت و الگوریتم های گوگل انجام میشود تغییراتی روی سایت اعمال شود که برای سایت مضر باشد.

در ادامه به بررسی تعدادی از سایت ها که آنالیز رایگان سئو سایت را انجام میدهند خواهیم پرداخت.

analyz2

یکی از سایت هایی که میتوانید به شما در آنالیز سئو سایت تان کمک کند سایت http://chkme.com/ میباشد . سایت چک می با در نظر گرفتن چند مورد سایت شما را از لحاظ سئو بررسی میکند و امتیاز مناسب را به شما میدهد.

از دیگر سایت هایی که برای آنالیز رایگان سئو سایت میتوانید کمک بگیرید سایت http://seositecheckup.com/ هست که اطلاعات دقیق تر و جامع تری نسبت سایت chekme.com به شما خواهد داد.

از دیگر سایت های که میتوان برای آنالیز سئو سایت رایگان از آن استفاده کنید http://neilpatel.com/seo-analyzer/ میباشد.

البته باید خدمت تان عرض کنم که تمامی وب سایت هایی که به صورت اتوماتیک این کار را انجام میدهند همیشه نواقصی هم در سیستم خود دارند و نمیشود به تمامی گفته هایشان اعتماد داشت و اگر تمایل به آنالیز سئو سایت و بررسی کامل سایت تان دارید پیشنهاد میکنم حتما از یک متخصص سئو حرفه ای کمک بگیرید و از او بخواهید تا با مشاوره سئو شما را در زمینه سئو و بهینه سازی سایت راهنمایی کند.

منبع:

expertseo

مطالعه بیشتر